Masaże

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Jest zabiegiem dla osób zmęczonych, z napięciem mięśniowym ponieważ działa zbawiennie, relaksująco i odstresowująco na ciało i duszę. W masażu używa się gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które poprzez wieloletnią naturalną obróbkę falami morskimi mogą być użyte do celów terapeutycznych. Są specjalnie wyselekcjonowane pod względem kształtu i pochodzą z obszarów czystych ekologicznie np.: Hawaje, Bali. Masaż łączy w sobie oddziaływania termoterapii i masażu limfatycznego, używa się również technik z masażu klasycznego.
Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu, pozwalają na maksymalne rozluźnienie mięśni napiętych po całym dniu pracy

MASAŻ UJĘDRNIAJĄCY  

Ma na celu ujędrnienie, uelastycznienie ciała oraz poprawę kondycji mięśni. Przez stosowanie technik głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, wibracji pobudza układ krążenia, pomaga w usuwaniu zrostów i zmiękczaniu blizn, ułatwia pozbywanie się przez organizm szkodliwych produktów przemiany materii, wzmacnia mięśnie, kości i stawy.

MASAŻ RELAKSACYJNY

Ma na celu rozładować napięcie mięśniowe i stres oraz zregenerować siły. Jest wykonywany z dodatkiem olejków eterycznych które wprawią Cię w stan głębokiego relaksu i wyciszenia. Delikatne ruchy masażysty sprawią że Twoja skóra i ciało będą odprężone i dotlenione.