Manicure

MANICURE

Tradycyjny zabieg polegający na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia i skóry dłoni. Wypielęgnowane ręce oraz zdrowe i lśniące paznokcie to efekt, który otrzymasz po zabiegu. Zabieg zawiera: opracowanie kształtu paznokcia, opracowanie skórek i ewentualne ich wycięcie, wyrównanie i wypolerowanie płytki, pomalowanie paznokci oraz nałożenie odżywczego balsamu do rąk a także wmasowanie  olejku do paznokci i skórek.

PARAFINA

Wygładza naskórek i sprawia, że skóra jest elastyczna. Kąpiel ta polega na namoczeniu 3 razy dłoni lub stóp w ciepłej rozgrzanej parafinie. Następnie okrywamy daną część ciała w folii i otulamy ciepłym kompresem na ok. 20min. Dłonie lub stopy są po tym zabiegu odżywione, nawilżone i wygładzone.

MANICURE JAPOŃSKI

to przełomowy zabieg kosmetyczny dedykowany dla zniszczonych, kruchych i łamliwych paznokci. Zabieg pozwala na szybką regenerację płytki paznokcia nadając jej zdrowy wygląd i piękny blask.  Polega on na wcieraniu specjalnej pasty w naturalną płytkę paznokciową, a następnie naniesienie na nią warstwy pudru. Kosmetyk zasila paznokcie w witaminę A i E, krzemionkę z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli oraz kreatynę. Zabieg należy przeprowadzać średnio co 2-3 tygodnie.